› Svetainės struktūra    › Paieška    › english
Įranga ir priedai
Apie mus
Neonatologija / akušerija
Laboratorinė įranga
Kardiologija
Ultragarsinės diagnostinės sistemos
Nešiojamos ultragarsinės diagnostinės sistemos
Narkozės aparatai
Paciento stebėjimo monitoriai
Defibriliatoriai
Branduolio magnetinio rezonanso sistemos
EEG / EMG
Mus rasite:
Antagynės g. 1, LT-47164 Kaunas, Lietuva
Tel.: +370 37 363056,
        +370 37 385422
Faks: +370 37 362231
El. paštas: info@hospitex.lt

Lietuvos ir Šveicarijos uždaroji akcinė bendrovė „Hospitex Diagnostics Kaunas“ savo veiklą Lietuvoje pradėjo 1996 metais. Šiandien -  tai viena iš didžiausių medicininės įrangos ir techninio aptarnavimo paslaugų tiekėjų Lietuvoje, kurios instaliuota ir prižiūrima įranga naudojasi daugelis šalies gydymo įstaigų.

Lietuvos ir Šveicarijos uždaroji akcinė bendrovė „Hospitex Diagnostics Kaunas“ yra keleto pasaulinių medicinos įrangos gamintojų - lyderių išskirtinis atstovas Lietuvoje. Verta paminėti tokias mūsų atstovaujamas kompanijas - medicinos įrangos gamintojas kaip „Esaote“ – viena iš pasaulinių lyderių ultragarso ir dedikuoto branduolio magnetinio rezonanso diagnostikos sistemų srityje, „Medtronic“ – pasaulinis medicinos technologijų lyderis, „SonoSite“ – pasaulinis lyderis nešiojamų ultragarso diagnostikos sistemų srityje. Šių garsių kompanijų suteiktos mums išskirtinės atstovavimo teisės yra ilgo ir sėkmingo mūsų bendrovės darbo rezultatų įvertinimas.

Šiuo metu bendrovėje dirba 10 darbuotojų, iš kurių daugelis turi aukštąjį medicininį ar techninį išsilavinimą. Bendradarbiaudami su įrangos gamintojais mes nuolatos keliame savo darbuotojų kvalifikaciją darbo organizavimo, marketingo, pardavimų ir techninio aptarnavimo srityse.

Lietuvos ir Šveicarijos uždaroji akcinė bendrovė „Hospitex Diagnostics Kaunas“ jau dvidešimt metų sėkmingai vysto savo veiklą Lietuvoje tiekdama kokybišką, modernią medicinos įrangą gydymo įstaigoms. Per šį laikotarpį įgyvendinta nemažai itin reikšmingų medicinos įrangos tiekimo ir instaliavimo projektų.

Lietuvos ir Šveicarijos uždaroji akcinė bendrovė „Hospitex Diagnostics Kaunas“ glaudžiai ir dalykiškai bendradarbiaudama su gydymo įstaigomis, tiekdama kvalifikuotas techninio aptarnavimo ir mokymo paslaugas instaliuotai įrangai, kartu su vartotojais spręsdama jiems iškylančias problemas, tapo gerai žinoma kaip patikima medicinos įrangos tiekėja.

Tiekdami pažangią medicinos įrangą ir ją aptarnaudami, mes siekiame padėti gydytojams saugoti didžiausią žmogaus turtą – sveikatą.

 
© 2004 Hospitex Diagnostics Kaunas Ltd. Sprendimas: Neosymmetria